Pro zadavatele

Hledáte grafika nebo grafické studio? S crowdsourcingem máte unikátní možnost oslovit stovky případných dodavatelů najednou. Vyberte si z desítek návrhů, ale zaplaťe pouze za jeden. Najděte designéra, který vám 100% vyhovuje a navažte trvalou spolupráci.

Jak zadat projekt?

Jak funguje projekt.

Projekt zadáte kliknutím na tlačítko "Objednat" pro příslušnou sekci - Logo - Webdesign - Tiskoviny - Banner. Během procesu objednávky vyplníte podrobné zadání, které umožní designerům co nejpřesněji reagovat na vaše požadavky.

Co si ujasnit před zadáním projektu?

Pro zadání projektu budou klíčové následující otázky:
  • Čím se zabývá váš projekt, nebo firma?
  • Jaká je vaše cílová skupina?
  • Jaký je termín vašeho projektu?
  • Máte příklady toho, co se vám líbí?

Financování projektu

Skicovné 30 %

5+ designérů

Postačí složit 30 % z nabízené odměny a vašemu projektu se bude věnovat nejméně 5 designérů. Pokud se tak nestane, skicovné vám vrátíme.

Garance 100 %

10+ designérů

Při složení celé částky (klidně v průběhu projektu) vám zaručujeme účast minimálně 10 designérů. Pokud se tak nestane, celou částku vrátíme.

Průběh projektu

Vyřazení návrhu

V detailu návrhu naleznete možnost "Zamítnout návrh" v případě, že jste zadavatelem projektu. Takto označené návrhy jsou vyřazeny ze soutěže a uvolní místo pro nové návrhy.

Návrhy v pořadí

Zadavatel vidí najednou maximálně 12 návrhů přihlášených do projektu. Aby jste mohli prozkoumat ostatní je třeba nejdříve protřídit návrhy viditelné na stránce projektu. Vyřazením některých nevhodných návrhů zobrazíte na těchto místech nové. Počet návrhů, které čekají v pořadí uvidíte po přihlášení na stránce vašeho projektu. návrhy v pořadí

Vyhlášení vítěze

Pokud máte vybraný svůj vítězný návrh, jednoduše na stránce tohoto návrhu klinete na tlačítko - "Označit za vítěze". Potvrzením vítěze projekt ukončíte.