Nabídka: Tvorba letáků a merkantilních tiskovin

>Zadejte svoji poptávku na tvorbu tiskovin formou grafické soutěže. Veřejně nebo anonymně. Více jak sto prověřených profesionálů k vašim službám, nechte si vytvořit firemní tiskoviny designérem na míru již od 2 500 Kč.

Co vám nabízíme?

Návrhy kancelářských tiskovin, do kterých zahrnujeme vizitky, faktury, hlavičkové papíry, dopisní obálky, firemní poznámkové a trhací bloky aj.

Jako další merkantilní tiskoviny nesmíme opomenout na propagační materiály jako jsou produktové letáky, novoročenky, pozvánky, oznámení, obaly elektronických nosičů, pohlednice, plakáty, samolepky atd.

Pokud byste měli zájem i o design šablon pro marketingovou komunikaci a polepy aut, neváhejte nás kontaktovat.

Jelikož všechny tyto služební tiskoviny nás provázejí na každém kroku, tak hlavně proto záleží na jejich vzhledu. Zaměstnejte naše designéry, pro které je každý nový projekt výzvou a získání nových zkušeností a referencí. Výsledným výstupem bude pro Vás originální návrh a tím i profesionální prezentace vaší firmy.

Vizitky  od 2 500 Kč

Reklamní plakáty a billboardy  od 4 500 Kč

Letáky a brožury  od 5 500 Kč

Potisky triček a reklamních předmětů  od 2 500 Kč

Jídelní lístky  od 3 500 Kč

Produktové obaly  od 6 500 Kč

Přání a svatební oznámení  od 3 500 Kč

Katalog  od 9 900 Kč

Merkantilní (obchodní) tiskoviny  od 4 000 Kč

Jiná kategorie

Proč zvolit návrh tiskovin od LogoPro?

Obyčejná agentura vám zpravidla nabídne jenom pár návrhů od jednoho designéra. I když to může být profesionál, snadno se stane, že jeho vkus bude jiný a vaše peníze pak prakticky vyhodíte z okna. LogoPro je jiné.

Portál sdružuje více než 100 designérů a pokud je váš projekt zaujme, zašlou vám svůj návrh. Už při minimální částce 500 Kč můžete očekávat několik návrhů. Je to málo? Navyšte odměnu. Sami tak rozhodnete o počtu a kvalitě příspěvků.

Financování projektu

Skicovné 30 %

5+ designérů

Postačí složit 30 % z nabízené odměny a vašemu projektu se bude věnovat nejméně 5 designérů. Pokud se tak nestane, skicovné vám vrátíme.

Garance 100 %

10+ designérů

Při složení celé částky (klidně v průběhu projektu) vám zaručujeme účast minimálně 10 designérů. Pokud se tak nestane, celou částku vrátíme*.

* Při platbě prostřednictívm brány PAYU je vrácená čáska ponížena o transakční poplatek PAYU (2.2%). Projekty v privátním režimu zůstávají skryté veřejnosti i po zrušení, příplatek za privátní projekt není součástí vrácené částky.

Řekli o nás naši zákazníci

Gabriela Samková, Bess&Babe Jewellery

Myslím že je to skvělý koncept, líbí se mi že na návrhu pracuje více lidí najednou, ne pouze jedna agentura, tudíž výsledkem je většinou pestrá škála návrhů.

– Gabriela Samková

Veronika Smékalová, penzion Farma Dvorec

Za relativně málo peněz může člověk získat profesionální produkt. Je zde prostor pro mladé kreativní lidi, o kterých by se člověk normálně nedozvěděl nebo si je netroufl oslovit, přitom jejich práce může být daleko zajímavější než nějakého ostříleného grafika.

– Veronika Smékalová

Andrea Hrobařová, HA design

Absolutně bezkokureční - více mozků, více nápadů, více originality...rychlost a jednoduchost při zadávání. 100% spokojenost.

– Andrea Hrobařová

Co získáte po dokončení projektu?

Technickou kontrolu vítězného návrhu
Tiskoviny ve vektorových formátech + náhled pro okamžité použití
Kontakt na vítěze pro případnou další spolupráci
Tvorba loga od LogoPro

Design na míru formou soutěže. Ceny tiskovin již od 2 500 Kč

Objednat tiskoviny Referenční projekty Více o tom jak funguje LogoPro Kontakt

Infolinka

+420 608 815 145

Po-Čt: 9-15h
Zákaznická podpora

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Emailová adresa*
Telefon
Váš dotaz nebo připomínka*
Proč spolupracovat s LogoPro