Nabídka: Tvorba loga

Zadejte svoji poptávku na tvorbu loga formou soutěže. Veřejně nebo anonymně. Více jak sto prověřených profesionálů je připraveno návrh loga na míru vypracovat. Revidujeme technické zpracování loga, to vše od 9 900 Kč.

Proč zvolit design loga od LogoPro?

Tradiční agentura vám za 9 900 Kč zpravidla nabídne jenom pár návrhů od jednoho designéra. I když to může být profesionál, snadno se stane, že jeho vkus bude jiný a vaše peníze pak prakticky vyhodíte z okna. LogoPro je jiné.
Portál sdružuje více než 100 designérů a pokud je váš projekt zaujme, zašlou vám svůj návrh. Už při minimální částce 9 900 Kč můžete očekávat desítky návrhů. Je to málo? Navyšte odměnu. Sami tak rozhodnete o počtu a kvalitě příspěvků.

Financování projektu

Skicovné 30 %

5+ designérů

Postačí složit 30 % z nabízené odměny a vašemu projektu se bude věnovat nejméně 5 designérů. Pokud se tak nestane, skicovné vám vrátíme.

Garance 100 %

10+ designérů

Při složení celé částky (klidně v průběhu projektu) vám zaručujeme účast minimálně 10 designérů. Pokud se tak nestane, celou částku vrátíme*.

* Při platbě prostřednictívm brány PAYU je vrácená čáska ponížena o transakční poplatek PAYU (2.2%). Projekty v privátním režimu zůstávají skryté veřejnosti i po zrušení, příplatek za privátní projekt není součástí vrácené částky.

Řekli o nás naši zákazníci

Gabriela Samková, Bess&Babe Jewellery

Myslím že je to skvělý koncept, líbí se mi že na návrhu pracuje více lidí najednou, ne pouze jedna agentura, tudíž výsledkem je většinou pestrá škála návrhů.

– Gabriela Samková

Veronika Smékalová, penzion Farma Dvorec

Za relativně málo peněz může člověk získat profesionální produkt. Je zde prostor pro mladé kreativní lidi, o kterých by se člověk normálně nedozvěděl nebo si je netroufl oslovit, přitom jejich práce může být daleko zajímavější než nějakého ostříleného grafika.

– Veronika Smékalová

Andrea Hrobařová, HA design

Absolutně bezkokureční - více mozků, více nápadů, více originality...rychlost a jednoduchost při zadávání. 100% spokojenost.

– Andrea Hrobařová

Co získáte po dokončení projektu?

Technickou kontrolu vítězného návrhu
Logo ve vektorových formátech + náhled pro okamžité použití
Kontakt na vítěze pro případnou další spolupráci
Tvorba loga od LogoPro

Design na míru formou soutěže. Logo již za 9 900 Kč

Objednat logo Referenční projekty Více o tom jak funguje LogoPro Kontakt

Infolinka

+420 608 815 145

Po-Čt: 9-15h
Zákaznická podpora

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Emailová adresa*
Telefon
Váš dotaz nebo připomínka*
Proč spolupracovat s LogoPro