Návrh #15753

Verze 1, před 551 dnů
Dobrý den,

Dynamický symbol vykreslující technologickou dokonalost okořeněná tím nejlepším aerodynamický automobilovým designem, seriozní a vrcholová, moderní značka, reprezentující TECHNICKOU dokonalost na čtyřech kolech. :) Dynamika, pohyb, nadčasovost, budoucnost "vrcholový hřebec", v té nejlepší kondici. Smysl pro detail, kvalita, kvalitní zpracování, nejmodernější technologie. No dobře logotvorba mi jde lépe než psaní, navíc je pondělí tak to teprve startuji, nechám za sebe promluvit své logo, to bude nejlepší. :D

Kdyby jste měl/a nějaké dotazy, nebo si přál nějaké úpravy, zanechte mi prosím komentář níže. Logo jsem jsem rovnou aplikoval na vizualizci kovu, abych si ověřil, že logo půjde bezproblému realizovat i do této podoby.

Přeji Vám pěkný den.
S pozdravem
Izmirus

Dobrý den,

Dynamický symbol vykreslující technologickou dokonalost okořeněná tím nejlepším aerodynamický automobilovým designem, seriozní a vrcholová, moderní značka, reprezentující TECHNICKOU dokonalost na čtyřech kolech. :) Dynamika, pohyb, nadčasovost, budoucnost "vrcholový hřebec", v té nejlepší kondici. Smysl pro detail, kvalita, kvalitní zpracování, nejmodernější technologie.  No dobře logotvorba mi jde lépe než psaní, navíc je pondělí tak to teprve startuji, nechám za sebe promluvit své logo, to bude nejlepší. :D 

Kdyby jste měl/a nějaké dotazy, nebo si přál nějaké úpravy, zanechte mi prosím komentář níže. Logo jsem jsem rovnou aplikoval na vizualizci kovu, abych si  ověřil, že logo půjde bezproblému realizovat i do této podoby. 

Přeji Vám pěkný den.
S pozdravem
Izmirus

Hodnocení návrhu

Špatný
Dobrý
 

Průběh návrhu

13.2.2017, 22:09LogoPro doporučuje návrh k výhře
IZMIRUS
13.2.2017, 13:41Na tom vůbec nezáleží, že to je studie. I studie si zaslouží pořádné logo, jinak by celý tento projekt neměl žádný logický smysl. :) Neznamená, že když se jedná o studii, nebo start up projekt, že by měla mít špatné logo.
Zadavatel #261
13.2.2017, 13:37je to jenom studie.....
IZMIRUS
13.2.2017, 13:36To rozhodování Vám nezávidím, nebudete to mít lehké. :) Je zde spousta dobrých návrhů. Tak snad Vám můžu popřát štastnou ruku ať si vyberete logo, které bude nejvíce vyhovovat Vašemu podnikatelskému záměru.
Je škoda, že jste se více nerozepsal, co se týče zadání, ale chápu, že jste na počátku a hledáte určitý směr...
Izmirus
Zadavatel #261
13.2.2017, 13:29Je to zajímavé, bude velmi těžké ozančit vítěze.
13.2.2017, 13:22IZMIRUS vložil(a) návrh