Tiskoviny: Moderní vizuální styl

Skicovné 30 %

5+ designérů

Postačí složit 30 % z nabízené odměny a vašemu projektu se bude věnovat nejméně 5 designérů. Pokud se tak nestane, skicovné vám vrátíme.

Garance 100 %

10+ designérů

Při složení celé částky (klidně v průběhu projektu) vám zaručujeme účast minimálně 10 designérů. Pokud se tak nestane, celou částku vrátíme*.

* Při platbě prostřednictívm brány PAYU je vrácená čáska ponížena o transakční poplatek PAYU (2.2%). Projekty v privátním režimu zůstávají skryté veřejnosti i po zrušení, příplatek za privátní projekt není součástí vrácené částky.
Podrobně jsou podmínky financování popsány v obchodních podmínkách.

Zadavatel je povinen provozovateli uhradit poplatek ve výši 20 % z ceny projektu, který se odečítá od nabízené odměny. Poplatek v sobě zahrnuje platbu za využití služeb portálu, náklady na provoz portálu a náklady na vyplacení odměn za vítězný návrh.

Designér nemá povinnost platit daň z přidané hodnoty, pokud jeho odměna (ponížená o poplatek provozovateli) nepřesáhne 10 000 Kč. V opačném případě má provozovatel povinnost odvést z této odměny 15 % srážkovou daň.

Odměna je designérům vyplácena převodem na účet vedený v ČR. Individuálně lze domluvit převod na účet vedený v zahraničí, náklady na převod částky pak hradí designér.

Podrobné informace o odměně a poplatcích naleznete v obchodních podmínkách.

Vítězný návrh #16940

Dobrý den, nahrávám aktualizovaný návrh. K dokončení ale budu potřebovat (kromě Vašich případných dodatečných připomínek :) ještě pár dalších věcí:

1) Logo, které bylo v projektu k dispozici bylo v RGB, nemáte jej ve CMYKu nebo ještě lépe, neznáte odpovídající barvy Pantone? Jde mi za jedno o to, aby byly materiály jednotné s dalšími tiskovinami, které už používáte, a pak o to, že pokud budou nabídkové listy + dopisní papíry částečně předtištěné, daly by se díky Pantone tisknout jen na dva průjezdy, což by mohlo být levnější (záleží pochopitelně na dodavateli a nákladu, ale doporučuju minimálně zvážit). Pokud k logu nemáte přiřazeny Pantonky ani CMYK, pochopitelně to můžu udělat i já, jen jak píšu, bylo by mnohem lepší, kdyby to bylo naprosto identické se stávajícími tiskovinami - pravděpodobně se s úplně 100% přesností nestrefím :)

2) Budu potřebovat znát loga zastupovaných firem a jejich pořadí. Plus, když jsem je zprvu hledala, nenašla jsem všechny ve vektorech nebo tiskové kvalitě, s tím budu možná potřebovat pomoct (kontaktovat firmy a vyžádat od nich loga).

3) Bude v deskách výsek na vizitku? Jak už jsem se zmiňovala, současná šablona na mě tak nepůsobí, ale aby se daly desky vyrobit, je potřeba připravit návrh opravdu přesně podle šablny - zůstanete u této nebo ji budete měnit?

4) Manuál k deskám na mě zároveň působí tak, že mají být oboustrané, mám navrhnout i vnitřní plochu nebo ji chcete nechat takhle bílou?

5) Červený rámeček pro toner zřejmě nebude úplně nejúspornější řešení, to máte pravdu :) Přikládám variantu s menším rámečkem + tmavě šedým, který je sice taky plná plocha, ale alespoň  není složená z více barev... Možná by se dal navíc ještě trochu zesvětlit. 

6) Vzhledem k tomu, že jde o soubor poněkud různorodých tiskovin, ráda bych pro zvýšení efektivity navrhla, že by možná bylo lepší doladit detaily přes e-mail s tím, že sem bych potom nahrála až finální tisková, zdrojová data a šablony, co myslíte? 

Hezký zbytek dne a díky za vítěztví, reakci i informace :)

Jitka

Další přihlášené návrhy (1)

Průběh projektu

17.7.2017, 16:01Zadavatel označil za vítěze projektu návrh #16940
17.7.2017, 16:00Zadavatel garantoval projekt
14.7.2017, 12:35JeRrY vložil(a) návrh
12.7.2017, 19:32Judithine vložil(a) návrh
30.6.2017, 20:39Zadavatel navýšil odměnu o 500 Kč
30.6.2017, 11:22Zadavatel nabízí skicovné v případě stornování projektu
30.6.2017, 11:21Zadavatel založil(a) projekt

Aktualizace zadání č.2 ze dne 13.7.2017

Připojeny šablony pro tisk
Přílohy

[Přílohy se zobrazují pouze přihlášeným designérům]

Aktualizace zadání č.1 ze dne 30.6.2017

Přidání loga v křivkách a pár možných fotek
Přílohy

[Přílohy se zobrazují pouze přihlášeným designérům]

Zadání projektu

Název projektu
Moderní vizuální styl
Kategorie tiskovin ke zpracování
 Merkantilní (obchodní) tiskoviny
Nabízená odměna za projekt
3000 Kč
Základní představení vašeho projektu, firmy, nebo organizace
Prodej a servis zemědělské a stavební techniky
Kdo je vaše cílová skupina? (Kdo je váš zákazník?)
široká veřejnost se zemědělským zaměřením
Zadání k vypracování tiskoviny
Jde především o vytvoření nabídkových listů, hlavičkového papíru a celkový design desek na vložení nabídek. Bližší popis v příloze.
Termín dokončení projektu
14. 7. 2017
Přílohy

[Přílohy se zobrazují pouze přihlášeným designérům]

Žensky
Mužsky
Vážně
Hravě
Prodáváte spíše dětské hračky, nebo cenné papíry?
Tradičně
Moderně
Držíte se tradic, nebo hledáte design, který vystoupí z řady?
Jemně
Robustně
Hledáte jemný design pro kosmetický salon, nebo spíše pro hokejový tým?
Konzervativně
Barevně
Chcete design, který bude hrát barvami, nebo chcete jednobarevnou konzervativní značku?
Jednoduše
Propracovaně
Hledáte jednoduchý design, nebo něco komplexního a propracovaného?