Tiskoviny: MARTINI - karikaturana.cz

Skicovné 30 %

5+ designérů

Postačí složit 30 % z nabízené odměny a vašemu projektu se bude věnovat nejméně 5 designérů. Pokud se tak nestane, skicovné vám vrátíme.

Garance 100 %

10+ designérů

Při složení celé částky (klidně v průběhu projektu) vám zaručujeme účast minimálně 10 designérů. Pokud se tak nestane, celou částku vrátíme*.

* Při platbě prostřednictívm brány PAYU je vrácená čáska ponížena o transakční poplatek PAYU (2.2%). Projekty v privátním režimu zůstávají skryté veřejnosti i po zrušení, příplatek za privátní projekt není součástí vrácené částky.
Podrobně jsou podmínky financování popsány v obchodních podmínkách.

Zadavatel je povinen provozovateli uhradit poplatek ve výši 20 % z ceny projektu, který se odečítá od nabízené odměny. Poplatek v sobě zahrnuje platbu za využití služeb portálu, náklady na provoz portálu a náklady na vyplacení odměn za vítězný návrh.

Designér nemá povinnost platit daň z přidané hodnoty, pokud jeho odměna (ponížená o poplatek provozovateli) nepřesáhne 10 000 Kč. V opačném případě má provozovatel povinnost odvést z této odměny 15 % srážkovou daň.

Odměna je designérům vyplácena převodem na účet vedený v ČR. Individuálně lze domluvit převod na účet vedený v zahraničí, náklady na převod částky pak hradí designér.

Podrobné informace o odměně a poplatcích naleznete v obchodních podmínkách.

Vítězný návrh #17599

Ahoj..

Další přihlášené návrhy (6)

Průběh projektu

24.9.2017, 19:24Zadavatel označil za vítěze projektu návrh #17599
18.9.2017, 22:55Efton vložil(a) návrh
18.9.2017, 12:17jitula vložil(a) návrh
4.9.2017, 12:02Bajunka vložil(a) návrh
3.9.2017, 10:11mayalenka vložil(a) návrh
2.9.2017, 10:55Bajunka vložil(a) návrh
27.8.2017, 19:53MARTINI vložil(a) návrh
27.8.2017, 15:13Metynka vložil(a) návrh
24.8.2017, 00:55Zadavatel založil(a) projekt

Aktualizace zadání č.1 ze dne 25.8.2017

Karikatura + logo
Přílohy

[Přílohy se zobrazují pouze přihlášeným designérům]

Zadání projektu

Název projektu
MARTINI - karikaturana.cz
Kategorie tiskovin ke zpracování
 Jiná kategorie
Nabízená odměna za projekt
1400 Kč
Základní představení vašeho projektu, firmy, nebo organizace
Ahoj milí kolegové,

jak víte, rozhodl jsem se deaktivovat účet designéra na tomto portálu. Říkal jsem si, že by bylo příhodné se řádně rozloučit, takže jsem přinesl malý designérský desert. Tímto bych i rád představil svůj projekt karikaturana.cz, který je na samém začátku. Web už je spuštěný, ale bude se ladit postupem času. Chybí objednávací formulář, odkazy na profily, odpovědi na často kladené otázky, informace ohledně tisku.

karikaturana.cz
https://www.facebook.com/karikaturana.cz
Kdo je vaše cílová skupina? (Kdo je váš zákazník?)
Projekt karikaturana.cz nabízí vytvoření digitální karikatury na míru zadavatele. Prostřednictvím nabízených služeb zadavatel může darovat originální dárek, nechat si vytvořit osobitý vizuál, nebo upozornit na slavnostní událost. Také si může nechat vytvořit cool profilovku, pro kterou jistě každý najde mnoho uplatnění. Takže projekt není zaměřený na věkovou skupinu, je vícegenerační.
Zadání k vypracování tiskoviny
Zadání tohoto designérského desertu na rozloučenou je prosté, očekávám že mi zmalujete obličej. Ale neberte toto zadání doslova, nechci u vchodových dveří zástupy nabroušených designérů. Vkládám jako přílohu zdrojový soubor mé karikatury, jen obličeje (soubor obsahuje nescelené vrstvy) + logo mého projektu. Úkolem tedy je vytvořit grafický vizuál, fantazii se meze nekladou a zakomponovat logo mého projektu. Můžete mi třeba dokreslit tělo pokémona, zbarvit hlavu na žluto a napsat hlášku "Sice jako Pokémon, ale žiju". Nebo naplácat něco na pozadí a vytvořit jakousi koláž. Je to zkrátka na vás, jak se se mnou rozloučíte. Vaše grafické vizuály můžou být sarkastické, prudérní, milé, prostě volná ruka. Odměnou za vaše práce bude velmi kladné hodnocení, jeden vybraný dostane malou finanční odměnu.

Vytvořené grafické práce nebudou použity, slouží jen pro tento projekt.

Děkuji všem co se přijdou touto cestou rozloučit
Termín dokončení projektu
21. 9. 2017
Žensky
Mužsky
Vážně
Hravě
Prodáváte spíše dětské hračky, nebo cenné papíry?
Tradičně
Moderně
Držíte se tradic, nebo hledáte design, který vystoupí z řady?
Jemně
Robustně
Hledáte jemný design pro kosmetický salon, nebo spíše pro hokejový tým?
Konzervativně
Barevně
Chcete design, který bude hrát barvami, nebo chcete jednobarevnou konzervativní značku?
Jednoduše
Propracovaně
Hledáte jednoduchý design, nebo něco komplexního a propracovaného?