Webdesign: andori.cz

Skicovné 30 %

5+ designérů

Postačí složit 30 % z nabízené odměny a vašemu projektu se bude věnovat nejméně 5 designérů. Pokud se tak nestane, skicovné vám vrátíme.

Garance 100 %

10+ designérů

Při složení celé částky (klidně v průběhu projektu) vám zaručujeme účast minimálně 10 designérů. Pokud se tak nestane, celou částku vrátíme*.

* Při platbě prostřednictívm brány PAYU je vrácená čáska ponížena o transakční poplatek PAYU (2.2%). Projekty v privátním režimu zůstávají skryté veřejnosti i po zrušení, příplatek za privátní projekt není součástí vrácené částky.
Podrobně jsou podmínky financování popsány v obchodních podmínkách.

Zadavatel je povinen provozovateli uhradit poplatek ve výši 20 % z ceny projektu, který se odečítá od nabízené odměny. Poplatek v sobě zahrnuje platbu za využití služeb portálu, náklady na provoz portálu a náklady na vyplacení odměn za vítězný návrh.

Designér nemá povinnost platit daň z přidané hodnoty, pokud jeho odměna (ponížená o poplatek provozovateli) nepřesáhne 10 000 Kč. V opačném případě má provozovatel povinnost odvést z této odměny 15 % srážkovou daň.

Odměna je designérům vyplácena převodem na účet vedený v ČR. Individuálně lze domluvit převod na účet vedený v zahraničí, náklady na převod částky pak hradí designér.

Podrobné informace o odměně a poplatcích naleznete v obchodních podmínkách.

Vítězný návrh #335

Zdravím. Oproti původnímu návrhu se tedy objevila vhodnější navigace namísto filtru produktů, dále zvětšená "miniatura" produktu s větším silnějším rámečkem (s velikostí náhledu se zvětšil i rámeček, čili jakoby zoom) a menší textový detail produktu. Dovolil bych si navrhnout zde použít Opensource variantu prohlížení maximální velikosti produktu, např. galerie Lightbox aj. Jistě je znáte - po kliknutí na obrázek se zvětší před obsah stránky, který se zatemní.

Další přihlášené návrhy (12)

Průběh projektu

martinvlorenc
8.1.2013, 14:39@Karel Škuthan: minimálně dobrá reference do portfolia nebo ne? :) Hlavu vzhůru. Svět je dravá voda. V soutěži s tím musíte počítat. I já jsem šel sem s nejistotou, protože mám také svojí zkušenost se soutěžními akcemi. Proto je nutné co nejvíce přiblížit se zadání a pokud vidíte, že je něco v zadání jako zastaralé nebo neefektivní, musíte mít dost kuráže udělat to jinak a přesvědčivě. Nemohu Vám ale přeci zde radit. Doporučuji (pokud se grafice věnujete několik let a chcete i nadále tvořit naplno) právě veliké množství takovýchto akcí a soutěží. Později budete umět přesně odhadnout potřeby zákazníka a budete mít i více nápadů a originálních řešení.
MR
8.1.2013, 14:38Díky za váš komentář nevím zdali má útočit na mou osobu - Andori cz, já na svém designu pracoval intenzivně v rozmezí 5 dnů. Webdesign má za úkol přitáhnout co nejvíce zákazníků a pokud je dobře zpracován zaručí to jeho oblíbenost a zákazník se tak bude rád vracet. S tím přístupem se takovýchto projektů účastním. Z několika jiných projektů typu soutěž vím že pokud svůj design zveřejním jako první, většina amatérských designérů se bude tímto web designem inspirovat a tak vy budete obráni o originalitu každého z designérů a sám daný designér bude v nevýhodě a proto svůj návrh přidávám na poslední chvíli. Nikde však není napsáno že vy musíte vyhodnotit soutěž během chvilky. Každopádně nemám v úmyslu se zde nějak zviditelňovat jen říkám svůj názor a mrzí mne že má práce přišla naprosto na zmar bez jakéhokoli díky za snahu.
Zadavatel #46
8.1.2013, 13:41Klidně to budou obrázky, tak často se to měnit nebude. Diskuze se rozjela a asi ještě dlouho pojede, ale podle mě je nejdůležitější spokojenost zákazníka. Pokud se někdo domnívá, že cit pro umění a soudnost zadavateli chybí, tak mu má poradit a přesvědčit ho o tom, že se mílí. Nahodit jeden obrázek a doufat, že se zákazník v posledních 10 minutách telepaticky spojí s tvůrcem a pochopí jeho genialitu, je naivní. Podle mě vám chybí trochu skromnosti a chuť pracovat. Jen pár designérů se mnou spolupracovalo a posouvalo mou představu dál. Všem za jejich práci a snahu děkuji.
MR
8.1.2013, 13:39martinvlorenc - Opravdu nesouhlasím
DoubleStudio
8.1.2013, 13:36Až bude web hotov, pošlete mi odkaz... opravdu rád se pokochám nad tím, jak bude to levé menu udělané.
martinvlorenc
8.1.2013, 13:24@DoubleStudio: Buď sem měl ještě jako grafik junior štěstí na kodéry, anebo je to jen výmluva těch kodérů (že to nejde), kteří neumí svoji profesi dokonale zvládnout. Práce na této grafice není nijak výjimečná z pozice kodéra a kdo má vztah a kdo má rád svoji práci, tak pro něj není problém -přemýšlet!- nad tím, co dělá.
@KarelŠkuthan: děkuji. Zároveň bych se chtěl ohradit proti výsměchu, že byl design hotový za 5 minut. Skutečně nebyl. A když už jste nakousl umění, jistě Vám nemusím připomínat soutěže jako je Czech grand design nebo Czech design, či World class graphic championship, kde je právě oceňován návrh, který je a)nejlepší podle zadání a za b)nejrychleji zvládnutý. Pokud jste pracoval v nějakém ateliéru, jistě víte, že čas je veličina, kterou je nutno co nejvíce stlačit na minimum. Čili v tomto oboru neuspěje ani ani tento argument. Co se týče umění samotného, zkuste v tom případě vytvářet nějaké neziskové projekty, kde "se může grafik vyřádit". Zde je komerční sektor. Grafik je omezen a přesto musí projevit nemalý talent, pokud chce uspět. V tomto se ale zastávám zadavatele i organizátora, protože Mají cit a vkus.
MR
8.1.2013, 12:46Gratuluji vítězi!

Předem oznamuji že tyto design projekty přestávám podporovat. Lidé kteří mají cit pro umění dokáží sami posoudit. Pokud vyhraje návrh který je hotový za 5 min. a není ani detailně propracován a dostat za něj 5 500 Kč? je ovšem trochu k smíchu. Přeji hodně úspěchů všem kteří jste přispěli do této soutěže vlastním grafickým návrhem.

S přátelským pozdravem, Karel Škuthan
Zadavatel #46
8.1.2013, 12:37Nechtěl bych se pouštět do zdlouhavé diskuze, která nebude mít konce, protože co designer to jiný názor. Výsledný návrh jsme si vybrali hned z několika důvodů: 1) Originalita 2) Odvaha prosadit (doporučit) svůj názor s rozporem zadavatele. 3) spolupráce
Poslední bod bych zdůraznil a doporučil všem designérům. Nahodit svůj již hotový design a žádat potvrzení šance jinak, že se do další práce nepustí, to navozuje nechuť zadavatele pokračovat ve spolupráci. Ad2) Zadavatel přece nikdy neví co chce a na zkušeností designera je ho přesvědčit o tom co potřebuje. To je zlaté pravidlo IT.
DoubleStudio
8.1.2013, 12:27martinvlorenc: Nemyslím si, že tvůj návrh je ideální. Sice splnil část zadání, ale rozhodně bych nechtěl být koderem, který bude kódovat tvůj návrh. To je tak vše, co můžu teď napsat. Dále se raději nebudu rozepisovat, berme zadavatelovo rozhodnutí.
Vlach (administrátor) admin
8.1.2013, 12:16t.secky: Dobrý den, "LogoPro TIP" je ocenění pozitivního charakteru - je to naše doporučení zadavateli. Je ale samozřejmě nezávazné a chápeme ho zároveň jako podporu designera/designerů.
martinvlorenc
8.1.2013, 12:15Musíme si uvědomit pár věcí. Jednak přesné nebo alespoň dostačující splnění zadání. Dále vlastní zkušenosti grafika a zejména jeho znalost jednotlivých grafických prostředí a odvětví. Bylo nutné brát zřetel na zadání (barevnost, nádech luxusu, jednoduchost, originalita), povahu prezentace (luxusní butik), trend (2013) a funkčnost (jednoduchost). Zkušeným okem lze rozeznat, kde leží originalita skloubená s jednoduchostí a vyžadovanou elegancí. Takové jsou zde pouze 2 návrhy. Ostatní nejsou špatné, ale ani ne nadčasové, originální a splňující zadání. (Pohled art-directora).
t.secky
8.1.2013, 12:08Dobrý den, je opravdu škoda, že téměř vždy vyhraje návrh, který má mezi grafiky nejméně ohlasů. Ovšem s okem zadavatele nic neuděláme. Za druhé nechápu hodnocení "TIP LogoPro". Jedná se o nejméně nebo nejvíce podařený projekt?! Já osobně bych zvolil vítěze - Karel Škuthan nebo Simonahur. S pozdravem, Tomáš Secký.
8.1.2013, 09:59Zadavatel označil za vítěze projektu návrh #335
Zadavatel #46
8.1.2013, 09:55Děkuji všem za spolupráci. Dovedu si představit spolupráci s více lidmi. Většina návrhů by taky uspěla, přesto jeden vyčníval a přesvědčil nás.
David Morcinek
4.1.2013, 11:55Dobrý den, jaký je Váš názor na single page stránky? Děkuji za odpověď
Jan Kubíček admin
28.12.2012, 23:00Dobrý den, do příloh přidány fotografie produktů a butiku. H.
10.12.2012, 16:26Zadavatel založil(a) projekt

Zadání projektu

Název projektu
andori.cz
Základní představení vašeho projektu, firmy, nebo organizace
Butik nabízející šaty, kožíšky, .. boty na míru více na www.andori.cz
Stránky by měly působit čistě a luxusně. Firemní barvy zlatá a černá.
Kdo je vaše cílová skupina? (Kdo je váš zákazník?)
Ženy střední vrstvy, které nenakupují v C&A, ale chtějí svůj vlastní styl.
Jaký obsah bude na stránkách?
www.andori.cz
Převážně prezentace oděvů pomocí fotek nebo bannerů
Jaké klíčové strany mají být zpracovány?
Stránky, které se vám líbí?
http://www.alo.cz
- ne všechno je tu dobře, ale rozhýbané obrázky + bannery jsou good.
Nabízená odměna za projekt
5500 Kč
Termín dokončení projektu
7. 1. 2013
Přílohy

[Přílohy se zobrazují pouze přihlášeným designérům]

Žensky
Mužsky
Vážně
Hravě
Prodáváte spíše dětské hračky, nebo cenné papíry?
Tradičně
Moderně
Držíte se tradic, nebo hledáte design, který vystoupí z řady?
Jemně
Robustně
Hledáte jemný design pro kosmetický salon, nebo spíše pro hokejový tým?
Konzervativně
Barevně
Chcete design, který bude hrát barvami, nebo chcete jednobarevnou konzervativní značku?
Jednoduše
Propracovaně
Hledáte jednoduchý design, nebo něco komplexního a propracovaného?