Webdesign: dubskyatelier.cz

Skicovné 30 %

5+ designérů

Postačí složit 30 % z nabízené odměny a vašemu projektu se bude věnovat nejméně 5 designérů. Pokud se tak nestane, skicovné vám vrátíme.

Garance 100 %

10+ designérů

Při složení celé částky (klidně v průběhu projektu) vám zaručujeme účast minimálně 10 designérů. Pokud se tak nestane, celou částku vrátíme*.

* Při platbě prostřednictívm brány PAYU je vrácená čáska ponížena o transakční poplatek PAYU (2.2%). Projekty v privátním režimu zůstávají skryté veřejnosti i po zrušení, příplatek za privátní projekt není součástí vrácené částky.
Podrobně jsou podmínky financování popsány v obchodních podmínkách.

Zadavatel je povinen provozovateli uhradit poplatek ve výši 20 % z ceny projektu, který se odečítá od nabízené odměny. Poplatek v sobě zahrnuje platbu za využití služeb portálu, náklady na provoz portálu a náklady na vyplacení odměn za vítězný návrh.

Designér nemá povinnost platit daň z přidané hodnoty, pokud jeho odměna (ponížená o poplatek provozovateli) nepřesáhne 10 000 Kč. V opačném případě má provozovatel povinnost odvést z této odměny 15 % srážkovou daň.

Odměna je designérům vyplácena převodem na účet vedený v ČR. Individuálně lze domluvit převod na účet vedený v zahraničí, náklady na převod částky pak hradí designér.

Podrobné informace o odměně a poplatcích naleznete v obchodních podmínkách.

Vítězný návrh #8390

Dobrý den, po několika dnech navrhování a zkoušení jsem došel k finální variantě prezentace vašeho nového webu. Zde na portál je nahrána pouze úvodní stránka, ostatní podstránky přidávám níže jako odkazy i s popisem navrhovaných prvků.

Pokud se Vám nechce překlikávat jednotlivé odkazy, připravil jsem pro Vás také "reálný" náhled Vašeho nového webu. Můžete si jej proklikat (odkazy v menu), tak jako by byl web už nakódovaný a funkční (nefungují zde však "hovery" - změna prvku po najetí myší, protože jsou to pouze obrázky).
Reálný náhled najdete zde - http://invis.io/S62G678H5

Nyní detailně k jednotlivým stránkám:

Úvodní stránka - http://jakubeh.cz/dubsky/dubsky-uvod.png
- Nahoře výrazná hlavička s logem, navigací a obrázkem na pozadí, který má navodit atmosféru daného tématu, zároveň ale nerušit od potřebných informací. Zahrnuje výrazný prvek "více informací" s proklikem na stránku o nás, případně služby.
- Pod hlavičkou to nejdůležitější - vaše služby s krátkým popisem.
- Dále výběr z realizovaných projektů. Modře je zde naznačen hover - co se stane po najetí myší na obrázek. Zde počítám s proklikem na konkrétní projekt a více informací o něm.
- Níže základní informace opět s proklikem na samostatnou stránku o nás.
- Dole pak velmi výrazný a důležitý prvek - "zájem o služby" vyzývající k interakci kontaktu s Vámi.
- Ještě níže poté patička se základními odkazy na služby a další podstránky. Dále copyright a odkazy na sociální sítě.

O nás - http://jakubeh.cz/dubsky/dubsky-onas.png
- Na podstránkách už užší hlavička, stále však s kouskem obrázku.
- Základní informace o vás a o jednotlivých lidech v atelieru (zde nevím zda jste pouze sám nebo spolupracujete s více lidmi)
- Dole historie firmy na časové ose.
- Patička stejná jako na hlavní stránce.

Služby - http://jakubeh.cz/dubsky/dubsky-sluzby.png
- Hlavička stejná jako předcházející stránka.
- Krátký infotext o službách a poté výpis služeb s detailnějším popisem než na hlavní stránce. U každé služby odkaz "Máte zájem?" který bude odkazovat na kontakt, případně přímo nějakou objednávku. Tento odkaz je možno nahradit odkazem více informací opět s proklikem na detail konkrétní služby.
- Patička stejná jako předcházející.

Partneři - http://jakubeh.cz/dubsky/dubsky-partneri.png
- Hlavička webu stejná jako předcházející.
- Obsahem je pouze výpis log jenotlivých partnerů
- V patičce se pouze změnil text v prvku "zájem o služby" na "zájem stát se partnerem"

Reference - http://jakubeh.cz/dubsky/dubsky-reference.png
- Hlavička a patička stejná.
- Obsahem jsou náhledy jednotlivých referencí. Modře znázorněn opět hover jako na hlavní stránce. Zde opět počítám s proklikem na konkrétní referenci s více informacemi.

Kontakt - http://jakubeh.cz/dubsky/dubsky-kontakt.png
- Hlavička a patička stejná.
- Výrazné ikonky kontaktů - email a telefon.
- Mapa, kde Vás člověk může najít.
- Zde jsem ještě uvažoval o kontaktním formuláři, ale nakonec jsem od něj upustil.

Všechny texty a obrázky na webu jsou pouze demonstrativního charakteru, pro náhled jak by to zhruba mohlo vypadat. Vše je možné změnit přímo podle vaši představy.

Pokud se Vám můj návrh pro Vás zamlouvá. Budu rád, pokud se k němu co nejdříve vyjádříte (ideálně co jak nejdetailněji to půjde) a společně dojdeme k návrhu, který jste si za své peníze vložené do soutěže představoval.

Pokud jste se dočetl až sem, tak Vám děkuji za pozornost a přeji hezký den,
Jakub.

Další přihlášené návrhy (5)

Průběh projektu

21.4.2015, 11:19Zadavatel označil za vítěze projektu návrh #8390
13.4.2015, 19:27drake vložil(a) návrh
13.4.2015, 00:38Ondrej Remenár vložil(a) návrh
25.3.2015, 15:02 Zadavatel změnil termín ukončení projektu na 14. 4. 2015:
Dobrý den,
omlouvám se všem co se účastní projektu. Vzhledem k nedostatku času jsem nebyl schopen komentovat vaše návrhy. To se teď doufám mění a i z toho důvodu prodlužuji termín. Děkuji

Dubský
22.3.2015, 04:55DNA-Studio vložil(a) návrh
19.3.2015, 21:39RaeTe vložil(a) návrh
16.3.2015, 12:22kkuubbaa vložil(a) návrh
11.3.2015, 15:32Dany vložil(a) návrh
kkuubbaa
10.3.2015, 13:44Děkuji za odpověď. Na návrhu jsem včera začal pracovat, takže v průběhu soutěže se určitě zapojím se svým návrhem.

Jakub.
Zadavatel #535
9.3.2015, 11:45Dobrý den, dovolte mi reagovat na Vaše dotazy. Cílem webu je přesně to co říkáte, tedy informovat zákazníka o nabízených službách a na základě toho ho přimět ke kontaktu, výběru služeb naší společnosti. Co se týče té titulní strany, tak určitě chci aby tam bylo logo a nějaké představení společnosti. Ovšem proto, protože nemám úplně vyhraněnou představu jak chci aby stránka vypadala, využil jsem zde nabízených služeb - design formou soutěže. To je jeden z dalších důvodů proč neuvádím referenční stránky. Snad jsem Vás od soutěže moc neodradil a budu se těšit na vaše návrhy :-)
9.3.2015, 02:03Zadavatel garantoval projekt
kkuubbaa
6.3.2015, 13:11Dobrý den, rád bych se do soutěže zapojil. Ke kvalitnímu výsledku však potřebuji (a ostatní grafici také) kvalitní zadání. Proto, pokud máte zájem o kvalitní výsledky, budu rád když mi zodpovíte pár otázek.

Co je vašim hlavním cílem (cílem budoucího webu)? (např.: informovat zákazníka o vašich službách, přimět zákazníka vás kontaktovat, objednávka služeb atd..)

Jaké prvky má návrh obsahovat? U podstránek si to člověk dokáže představit už z názvu podstránky. Na hlavní stránce je to trochu obtížnější. Čím více informací nám o hlavní stránce poskytnete, co vše zde chcete prezentovat, tím lepší návrhy dostanete. (Např.: "Chci aby na hlavní stránce byla hlavička s logem a navigací (uvést položky navigace), pod ní slider fotek nejaktuálnějších realizovaných projektů (ideálně odkazy na nějaké fotky vašich projektů), pod sliderem výpis našich služeb (uvést jaké konkrétní služby poskytujete), dole patička s takovým a takovým obsahem.)

Viděl jste někdy na internetu stránky, které se Vám líbí, které si dokážete představit pro Váš web? Jestliže ano, určitě uveďte odkazy na takové stránky. Grafici lépe pochopí Váš požadovaný styl a nebudou zde přicházet návrhy, které jsou úplně mimo.

Pokud jste se dočetl až sem tak děkuji za pozornost a těším se Vaši odpověď, která odstartuje mou práci na tomto projektu.

Hezký den, Jakub.
6.3.2015, 10:51Zadavatel založil(a) projekt

Aktualizace zadání č.1 ze dne 6.3.2015

k
Přílohy

[Přílohy se zobrazují pouze přihlášeným designérům]

Zadání projektu

Název projektu
dubskyatelier.cz
Základní představení vašeho projektu, firmy, nebo organizace
Projekční ateliér zabývající se projektováním pozemních staveb vč. 3D vizualizací, zpracování průkazů energetické náročnosti budov, statikou a dynamikou staveb vč. stavebně technického průzkumu, ověřování únosnosti stávajících konstrukcí. Projekty rodinných a bytových domů, občanské vybavenosti, průmyslových budov hal a areálů, rekonstrukce všech výše uvedených.
Kdo je vaše cílová skupina? (Kdo je váš zákazník?)
soukromé osoby, firmy, města a obce
Jaký obsah bude na stránkách?
Úvod, o nás, partneři, reference, kontakty
Jaké klíčové strany mají být zpracovány?
pokud možno všechny, případně nějaká universální strana.
Nabízená odměna za projekt
6000 Kč
Termín dokončení projektu
14. 4. 2015
Přílohy

[Přílohy se zobrazují pouze přihlášeným designérům]

Slepý projekt
Ano
Žensky
Mužsky
Vážně
Hravě
Prodáváte spíše dětské hračky, nebo cenné papíry?
Tradičně
Moderně
Držíte se tradic, nebo hledáte design, který vystoupí z řady?
Jemně
Robustně
Hledáte jemný design pro kosmetický salon, nebo spíše pro hokejový tým?
Konzervativně
Barevně
Chcete design, který bude hrát barvami, nebo chcete jednobarevnou konzervativní značku?
Jednoduše
Propracovaně
Hledáte jednoduchý design, nebo něco komplexního a propracovaného?