Webdesign: Pujc-si-kabrio.cz

Skicovné 30 %

5+ designérů

Postačí složit 30 % z nabízené odměny a vašemu projektu se bude věnovat nejméně 5 designérů. Pokud se tak nestane, skicovné vám vrátíme.

Garance 100 %

10+ designérů

Při složení celé částky (klidně v průběhu projektu) vám zaručujeme účast minimálně 10 designérů. Pokud se tak nestane, celou částku vrátíme*.

* Při platbě prostřednictívm brány PAYU je vrácená čáska ponížena o transakční poplatek PAYU (2.2%). Projekty v privátním režimu zůstávají skryté veřejnosti i po zrušení, příplatek za privátní projekt není součástí vrácené částky.
Podrobně jsou podmínky financování popsány v obchodních podmínkách.

Zadavatel je povinen provozovateli uhradit poplatek ve výši 20 % z ceny projektu, který se odečítá od nabízené odměny. Poplatek v sobě zahrnuje platbu za využití služeb portálu, náklady na provoz portálu a náklady na vyplacení odměn za vítězný návrh.

Designér nemá povinnost platit daň z přidané hodnoty, pokud jeho odměna (ponížená o poplatek provozovateli) nepřesáhne 10 000 Kč. V opačném případě má provozovatel povinnost odvést z této odměny 15 % srážkovou daň.

Odměna je designérům vyplácena převodem na účet vedený v ČR. Individuálně lze domluvit převod na účet vedený v zahraničí, náklady na převod částky pak hradí designér.

Podrobné informace o odměně a poplatcích naleznete v obchodních podmínkách.

Vítězný návrh #8745

finální návrh 1. část náhledu

Další přihlášené návrhy (7)

Průběh projektu

6.5.2015, 13:39Zadavatel označil za vítěze projektu návrh #8745
6.5.2015, 02:03Zadavatel garantoval projekt
Zadavatel #1367
5.5.2015, 01:09Ja dekuji Vam i vsem zucastnenym - bylo prijemne videt, ze zadani vzbudilo zajem a ze jste opravdu nad navrhy stravilu urcite nemale mnozstvi casu... - takze poskytnout aspon nejaky mensi subjektivni feedback beru tak trochu jako slusnost i podekovani. Sam jsem take rad vzdy za nejakou odezvu :-) Mejte se fajn.
Marvav
4.5.2015, 21:10Dobrý den,
děkuji zadavateli za obsáhlé vyjádření (a jeho zdůvodnění) k návrhu, ačkoliv to není ten vítězný.
Super zpětná vazba. Kéž by to tak bylo alespoň ve většině případů.
Díky moc a ať se daří v novém webovém kabátě.
M.V.
Zadavatel #1367
30.4.2015, 16:29Dobry den, pisu nejprv obecne k projektu a jeho vyhodnoceni (pak napisu jednotlive konkretne k navrhum)
Dekuji moc vsem za ucast, velice si vazime Vasi prace, je videt, ze jste si skutecne s nekterymi navrhy dali zalezet. Vybrat viteze nebylo nakonec vubec snadne (pote co vetsina navrhu prisla az na konec projektu) - a v zadnem pripade to neberte jako zcela objektivni hodnoceni ci ze vybrany navrh je absolutne nejlepsi (ruzne lidi okolo nas vybirali jako nejlepsi i jine). Kazdy navrh ma neco zajimaveho a svuj styl, nas vyber - navrh od Martiny (Marbu) - byl nakonec spise zalozen jen pocitu / prvnim dojmu + faktu, ze diky jejim dvema navrhum - pomerne pocitove odlisnym - budeme schopni jejich kombinaci jeste zvyraznit to, co nam prijde hezke / atraktivni.
Kazdopadne vsem jeste jednou moc dekujeme za ucast - tem, ktere jsme nevybrali, muzeme aspon jako utechu nabidnout moznost pujceni nasich aut se slevou pro Vas ci Vase zname (20%) - pokud by nekdo v prubehu sezony projevil zajem.
Jeste jednou dekujeme za ucast a prejeme mnoho uspechu tady na LogoPru i ve Vasi profesi.
21.4.2015, 23:57Marvav vložil(a) návrh
21.4.2015, 23:45Munisier vložil(a) návrh
21.4.2015, 22:05Papulatko vložil(a) návrh
21.4.2015, 11:23kkuubbaa vložil(a) návrh
21.4.2015, 08:12canca vložil(a) návrh
20.4.2015, 21:37marbu vložil(a) návrh
20.4.2015, 15:19marbu vložil(a) návrh
12.4.2015, 23:04Marvav vložil(a) návrh
Jan Kubíček admin
3.4.2015, 18:21Dobrý den, na přání zadavatele odepnut "Slepý projekt". Děkuji
kkuubbaa
30.3.2015, 16:55Díky za dobře zpracované zadání, času na soutěž docela dost, určitě se zapojím. Jakub.
24.3.2015, 22:20Zadavatel nabízí skicovné v případě stornování projektu
24.3.2015, 22:17Zadavatel založil(a) projekt

Aktualizace zadání č.1 ze dne 25.3.2015

Podrobneji jsem zadani jeste rozpracoval v prilozenem souboru + doplnil nabidku vozidel (2 na webu + 1 v nabidce, ale na webu ne, 1 pripravujeme). Jakekoliv dalsi otazky prosim do zprav. Dekuji.
Přílohy

[Přílohy se zobrazují pouze přihlášeným designérům]

Zadání projektu

Název projektu
Pujc-si-kabrio.cz
Základní představení vašeho projektu, firmy, nebo organizace
Zakladem je jiz existujici mensi pujcovna kabrioletu.
Pujcovna existuje jiz druhym rokem, jeji hlavni prijem zakazek prameni z jinych zdroju nez webu, nicmene radi bychom i web trochu pozvedli a dodali mu prezentacni uroven, soucasny ma velice amatersky a narychlo vyrobeny "design.
Kdo je vaše cílová skupina? (Kdo je váš zákazník?)
Pujcovna se specializuje na vozy stredni a vyssi stredni tridy (nikoliv supersporty apod), nicmene zaroven nemiri na nejlacinejsi nabidku a stim souvisejici klientelu. Namisto ryze sportovniho charakteru se snazi mirit na zazitkovy styl - vylety, romantika, apod.
Jaký obsah bude na stránkách?
Obsahem je predstaveni pujcovny a jeji cinnost, samozrejme nabidka vozidel, podminky pujcovny a doplnujici informace (cenik, stranka s kontaktem apod.) - dle jiz existujiciho webu - tedy co se obsahu tyka.
Jaké klíčové strany mají být zpracovány?
Klicove je zrejme uvodni stranka, prezentace vozidel a zajimavost celeho reseni designu (ovladani, rozvrzeni webu, detaily apod...)
Stránky, které se vám líbí?
V tomto neni zcela jasno, napadu a nazoru je mnoho - a s tim i souvisi velka skala stranek, na kterych jsou zajimave / hezke prvky (neni tedy vzdy pravda, ze by se nam libily cela website)... http://www.autopujcovna-rentpoint.cz, http://www.g-car.cz, http://www.turbosquid.com, http://www.vmcars.cz, http://tely.cz, obecne inspiraci lze cerpat z www.youthedesigner.c...he-major-brands apod.
Stránky, které se vám nelíbí?
Napr ty nase soucasne (prilis amatersky dojem) ... delal jsem je ja sam - aby to nevypadalo, ze pomlouvam nekoho ciziho :-)
Nabízená odměna za projekt
6000 Kč
Termín dokončení projektu
21. 4. 2015
Žensky
Mužsky
Vážně
Hravě
Prodáváte spíše dětské hračky, nebo cenné papíry?
Tradičně
Moderně
Držíte se tradic, nebo hledáte design, který vystoupí z řady?
Jemně
Robustně
Hledáte jemný design pro kosmetický salon, nebo spíše pro hokejový tým?
Konzervativně
Barevně
Chcete design, který bude hrát barvami, nebo chcete jednobarevnou konzervativní značku?
Jednoduše
Propracovaně
Hledáte jednoduchý design, nebo něco komplexního a propracovaného?