Webdesign: Web proZUŠ

Skicovné 30 %

5+ designérů

Postačí složit 30 % z nabízené odměny a vašemu projektu se bude věnovat nejméně 5 designérů. Pokud se tak nestane, skicovné vám vrátíme.

Garance 100 %

10+ designérů

Při složení celé částky (klidně v průběhu projektu) vám zaručujeme účast minimálně 10 designérů. Pokud se tak nestane, celou částku vrátíme*.

* Při platbě prostřednictívm brány PAYU je vrácená čáska ponížena o transakční poplatek PAYU (2.2%). Projekty v privátním režimu zůstávají skryté veřejnosti i po zrušení, příplatek za privátní projekt není součástí vrácené částky.
Podrobně jsou podmínky financování popsány v obchodních podmínkách.

Zadavatel je povinen provozovateli uhradit poplatek ve výši 20 % z ceny projektu, který se odečítá od nabízené odměny. Poplatek v sobě zahrnuje platbu za využití služeb portálu, náklady na provoz portálu a náklady na vyplacení odměn za vítězný návrh.

Designér nemá povinnost platit daň z přidané hodnoty, pokud jeho odměna (ponížená o poplatek provozovateli) nepřesáhne 10 000 Kč. V opačném případě má provozovatel povinnost odvést z této odměny 15 % srážkovou daň.

Odměna je designérům vyplácena převodem na účet vedený v ČR. Individuálně lze domluvit převod na účet vedený v zahraničí, náklady na převod částky pak hradí designér.

Podrobné informace o odměně a poplatcích naleznete v obchodních podmínkách.

Vítězný návrh #8899

Dobrý den,
vkládám ukázku mobilní verze. V horní části se nachází tlačítko pro zobrazení položek levého menu + přihlášení/registrace (tři pruhy), logo a možnost vyhledat. Pod tím jsou pak umístěny filtrovací prvky. Ostatní prvky jsou pak prakticky stejné jako v pc verzi.
S pozdravem
Jana

Další přihlášené návrhy (6)

Průběh projektu

29.6.2015, 21:36Zadavatel označil za vítěze projektu návrh #8899
5.6.2015, 01:32Marvav vložil(a) návrh
Jan Kubíček admin
1.6.2015, 09:26Dobrý den, na žádost zadavatele upravujeme termín dokončení projektu na 15.6. Děkuji
31.5.2015, 21:57 Zadavatel změnil termín ukončení projektu na 15. 6. 2015:
Ještě se nesešlo alespoň 10 návrhů, abychom si z nich mohli vybrat. Stále je prostor pro kreativní ztvárnění moderního webového portálu pro umělecký svět.
31.5.2015, 13:22dcjutty vložil(a) návrh
27.5.2015, 23:07zdimli vložil(a) návrh
20.5.2015, 20:03mocny vložil(a) návrh
16.5.2015, 21:46engle vložil(a) návrh
14.5.2015, 17:54kkuubbaa vložil(a) návrh
13.5.2015, 20:20RaeTe vložil(a) návrh
Zadavatel #1317
3.5.2015, 21:56Dobrý den,
děkujeme za Vaše doporučení. Líbí se nám právě crowdsourcingové pojetí celého projektu LogoPro. Vzájemným inspirováním se mohou grafici posunout své návrhy ještě na vyšší úroveň. A pokud se určitá skupina grafiků nechce nechat ovlivňovat návrhy ostatních a chce vytvořit něco originálního, nemusí se na ostatní návrhy dívat. Rozhodně jsem otevřeni všemu novému. Ať vyhraje ten nejlepší!

Tým proZUŠ
Zadavatel #1317
3.5.2015, 21:42Dobrý den,
děkujeme za Vaše doporučení. Líbí se nám právě crowdsourcingové pojetí
celého projektu LogoPro. Vzájemným inspirováním se mohou grafici posunout
své návrhy ještě na vyšší úroveň. A pokud se určitá skupina grafiků nechce
nechat ovlivňovat návrhy ostatních a chce vytvořit něco originálního,
nemusí se ostatní návrhy dívat. Rozhodně jsme otevřeni všemu novému. Ať
vyhraje ten nejlepší!
kkuubbaa
3.5.2015, 14:52Dobrý den, rád bych se soutěže zúčastnil, nicméně z osobní zkušenosti bych doporučil soutěž zvolit "na slepo", kdy my grafici mezi sebou neuvidíme ostatní návrhy. Dostanete tak více originálních zpracování vašeho webu a můžete si tak vybrat to nejvhodnější pro Vás.

Díky Jakub.
3.5.2015, 13:44Zadavatel garantoval projekt
3.5.2015, 12:41Zadavatel založil(a) projekt

Aktualizace zadání č.2 ze dne 31.5.2015

Rádi bychom upřesnili naše zadání ohledně filtrů, které by se měly vyskytovat v horním pruhu stránky. Rádi bychom tam měli toto:
"Jsem ředitel ▼" "Zajímají mě všechny obory ▼" (po kliknutí se zobrazí další volby pro filtrování obsahu - učitel, rodič, žák; hudební, taneční, výtvarný, literárně-dramatický obor). Dále 2 input políčka obsahující text "Uživatelské jméno" a "Heslo" a 2 odkazy/tlačítka "Přihlásit" a "Registrovat".

Připomínáme, že se jedná o portál, do jisté míry jakousi sociální síť všech lidí spjatých se základními uměleckými školami, proto hlavní roli hrají přehledně uspořádané informace než vlastní design stránky (obrázky na pozadí, velké záhlaví apod.). Stránka by měla na všech zařízeních zabírat celou plochu obrazovky, aby zobrazila co nejvíce aktuálních informací, které chce mít uživatel ihned po ruce bez zbytečného rolování.

Aktualizace zadání č.1 ze dne 18.5.2015

Milí grafici,
děkujeme za vaše dosavadní návrhy. Rádi bychom se k nim souhrnně vyjádřili a poskytli vám další informace upřesňující naše požadavky.

Web je zamýšlen jako portál, tedy ne jen jako prezentace jednoho subjektu. Smyslem je mít všechny potřebné aktuální informace po ruce, aby uživatel nemusel zbytečně rolovat stránkou a dobře se orientoval.

I když články budou velkou sekcí portálu vycházející z časopisu, jejich význam nebude tak důležitý. Naopak aktuality o probíhajících akcích a diskuze budou velmi živé. Článek se objeví jeden za týden, ale aktuality a příspěvky do diskuze několikrát za den. Z toho důvodu zakrýt celý viewport jedním článkem, případně pár odkazy směřujícími na články z minulých týdnů je nešťastné, protože aktuální informace budou skryty mimo obrazovku a čtenář bude nucen ihned po návštěvě webu odrolovat dolů.

Články budou vkládat sami uživatelé, a to včetně fotek. Nemůžeme tudíž zaručit jejich obrazovou kvalitu a nechceme riskovat, že méně kvalitní fotografie bude zobrazena přes půl obrazovky. Často i urgujeme autory článků, abychom vůbec nějaký ilustrační obrázek k článku měli, proto obrázky nemohou být stěžejním prvkem webu.

Již v prvotním zadání projektu jsme prosili o využití celé šířky obrazovky, rozdělení informací do několika sloupců, které se podle čtenářova zařízení (tablet, mobil) budou přeskupovat pod sebe (na počítači např. 4 sloupce, na tabletu 2, na mobilu 1). Zkuste navrhnout vhodný kompromis mezi čistým (nepřeplácaným) designem a dostupností aktuálních informací.

V rámci úspory místa jsme přehodnotili filtry (ředitel, učitel... a obory hudební, taneční...). Nemusí být zobrazeny stále všechny, stačí jen ten aktivní a po ukázání myší se zobrazí i ostatní volby (případně klasický selectbox). Naopak logo bychom uvítali o trochu větší.

Snad jsme vám alespoň trochu nastínili naše potřeby a příliš nesvázali ruce, abyste stále mohli projevit svou kreativitu a osobitý přístup.

S přáním hezkého dne
redakce proZUŠ

Zadání projektu

Název projektu
Web proZUŠ
Základní představení vašeho projektu, firmy, nebo organizace
Projekt na podporu základních umělecký škol proZUŠ je neziskovým projektem starajícím se o propagaci základních uměleckých škol, jejich spolupráci a aktivity vedoucí ke zvyšování kvalifikace učitelů. Od září 2014 je vydáván měsíčník proZUŠ, časopis zdarma rozesílaný všem téměř 500 základním uměleckým školám. Na srpen 2015 je plánováno spuštění webu a od roku 2016 série školení, kurzů a seminářů.
Kdo je vaše cílová skupina? (Kdo je váš zákazník?)
Ředitelé, učitelé, rodiče a žáci základních uměleckých škol i široká veřejnost.
Jaký obsah bude na stránkách?
Web bude koncipován jako portál do širokého spektra informací o základních uměleckých školách sloužící pro každodenní použití. Články, akce, diskuze, inzerce, materiály k výuce, noty ad.
Jaké klíčové strany mají být zpracovány?
Hlavní strana, detail článku, detail akce a diskuze.
Hlavní strana by měla obsahovat informace uvedené v příloze Návrh webu proZUŠ, vizuál je čistě orientační, fantazii se meze nekladou. Design musí být responzivní a pokrývat celý viewport prohlížeče, jednotlivé sloupce se budou na menších zařízení přeskupovat či skrývat. Font v logu může být jiný.
Stránky, které se vám líbí?
Stránky, které se vám nelíbí?
Nabízená odměna za projekt
7000 Kč
Termín dokončení projektu
15. 6. 2015
Přílohy

[Přílohy se zobrazují pouze přihlášeným designérům]

Slepý projekt
Ano
Žensky
Mužsky
Vážně
Hravě
Prodáváte spíše dětské hračky, nebo cenné papíry?
Tradičně
Moderně
Držíte se tradic, nebo hledáte design, který vystoupí z řady?
Jemně
Robustně
Hledáte jemný design pro kosmetický salon, nebo spíše pro hokejový tým?
Konzervativně
Barevně
Chcete design, který bude hrát barvami, nebo chcete jednobarevnou konzervativní značku?
Jednoduše
Propracovaně
Hledáte jednoduchý design, nebo něco komplexního a propracovaného?